Svi koji su zainteresirani za moje parove neka se jave na E-mail bloger.smicer@gmail.com
od sad na dalje ce se igrati s ulozima od 105 do 1050 kn po listiću. Više neće biti nužno da se baziramo na kvoti isključivo oko 2. Te će se nastojati odigrati i koji sporedni listić.
statistika ce svima koji prate biti priložena na kraju mjeseca..
Blog
subota, ožujak 14, 2015
Danas igram 3 listica
na prvom igram na pobjedu Acquachiare u vaterpolu.. na pobjedu Širokog u BiH prvenstvu protiv Mladosti..
Te igram sutra da Busto od Piacenze nece izgubiti s više od jednog seta razlike.. Busto je izborio plasman na završnicu lige prvaka.. dakle među 4 najbolje ekipe u Europi su.. u prvenstvu su malo tankirali.. no sad ce protiv Piacenze ici u kompletnom sastavu.. Busto se u Moskvi nije toliko istrošio.. riješili su pitanje pobjednika vec nakon 2 seta te su tad priliku dobile rezerve.. Piacenza je imenima sasvim solidna ekipa.. no igraju užasno.. ova oklada prolazi ako Busto dobije bilo kojim rezultatom.. ili ako izgubi 3:2.. ako Piacenza dobije 3:0 ili 3:1 onda je palo.. no vjerujem da je busto kvalitetniji.. sad je u uzletu.. i vjerujem da ce uzetti dva seta

Dakle odigrao sam
Vaterpolo
18:00  Acquachiara-Bogliasco  1  1,14 (15:12)
Kosarka, BiH
19:00  Široki(KI)-Mladost  1  1,16 (87:68)
NEDJELJA
Odbojka, žene Italija
18:00  Piacenza-BustoArsizio(hendikep+1,5)  2  1,53

Ukupno: 2,03 bet
Ulog: 840 kn

na drugom listiću igram na pobjedu Durena i Sopota u odbojci.. te na pobjedu Pule... jer su Zadrani znatno oslabljeni otputovali na utakmicu pa je ok probati..

Ulog: 315 kn

i na trecem listicu igram da ce Siroki dobiti s više od 11 koseva razlike, da će Pula dobiti sa rezultatom 3:0 ili 3:1 te na pobjedu Toursa i Durena

Košarka, BiH
19:00  Široki(hendi-11,5)-Mladost  1  1,85 (87:68)
Odbojka, Njemačka liga
Odbojka, Francuska liga
20:00  Tours-Toulouse  1  1,25 (3:1)
Odbojka, Hrvatska liga
20:00  Pula(hendikep-1,5)-Zadar  1  2,37 (3:0)

Ukupno: 6,36 bet
ulog: NISKI 105 kn  DOBITAK: 665 kn

Sretno svima!!

smicer @ 17:11 |Isključeno | Komentari: 0
srijeda, ožujak 11, 2015
Danas igram odbojku, nogomet i tenis
Odbojku igram na Belchatow protiv Perugie.. ja sam uvjeren da bi oni slavili i u Italiji da im se nije dogodilo da zbog fluposti u 1.setu moraju igrat vez najboljeg svog igrača.. naime igraču se odlijepio broj sa dresa i dok su ga nalijepili prakticki je zavrsio set.. a za takve utakmice je svaki detalj bitan.. no Belchatow je dosao do važnog boda iz te utakmice.. po meni su kvalitetniji tim.. bolji na primačkim pozicijama i vjerujem da ce u svojoj dvorani slaviti
igram i na Corica tenis.. sve bi trebalo ovisiti o njemu.. ako je on spreman nebi trebalo biti problema i ocekujem da ce dobiti.. te igram na Bayern nogomet